Hakkımda

İnsan birden fazla işi yapmaya yetenekli olduğunda bunları tane tane anlatması için ek olarak bir yetkinliğe daha ihtiyaç duyuyor; o da etkili iletişim.

Çalışma hayatına atıldığım 97 yılından itibaren kendimi farklı etiketlerle buldum: Mühendis, Yönetici, Proje Yöneticisi, Ürün Geliştirme, Ürün Pazarlama ya da son ikisini birleştirirsek Ürün Yöneticisi...

Şanslıydım ki her zaman hoşlandığım konularda çalışma fırsatı buldum: Teknoloji ve Öğrenme. Daha da şanslı bir insan olarak bu ikisini birleştirebildim. Yeni olan her şey ilgimi çekiyor, gelişme potansiyelleri her zaman ilgimi çekiyor, bir şeyi hiç yoktan hayata geçirmek ise, işte bu benim işim.

Tüm bu iş maceralarımda herhalde en çok gelişen yönüm zor ortamlarla (bütçe, kaynak, zaman mı dediniz?) baş etmek, zor insanlarla (kimilerine göre!) çalışmak ve beraber çalıştığım tüm paydaşlarıma büyük resmi gösterebilmek, anlatabilmek oldu. O işin sahibi olmasam da tüm çalıştığım projelerde o işi sahiplenmeyi seviyorum. Çünkü küçük bir parçası bile olsa benim imzamı taşıyor ve o parçanın olabilecek en iyisi olduğunu hissetmeyi seviyorum.

Aklımda her zaman yeni projeler var, daha fazla neler yapılabilir var. Bunları bir oyun gibi düşünüyor ve süreli olarak düşüncelerimde geliştirmeye çalışıyorum. Daha gidecek çok yol var, daha çok potansiyel içeren iş var ve ben bunların parçası olmayı seviyorum.

Nerede ne yaptım diye detaylı görmek isterseniz lütfen Linkedin profilime bir göz atın.